Weleda verzorgingsproducten voor Moederdag met body lotion douchegel en lip balm

Moederdag Tip | WELEDA Spring Essentials

Moederdag hoeft niet altijd te draaien om grote cadeaus of uitgebreide plannen. Soms zit het juist in iets kleins waar je iedere dag blij van wordt. Een fijn verzorgingsproduct bijvoorbeeld, dat van een snelle douche toch even een rustmoment maakt. Zeker in een druk gezin schiet tijd voor jezelf er nogal eens bij in. Daarom voelt een pakket met zachte verzorging eigenlijk altijd als een goed idee. WELEDA heeft precies dat soort producten waar je spontaan zin van krijgt in een rustig ochtendje, een lange douche of gewoon vijf minuten zonder iemand die iets van je nodig heeft. En extra leuk, want ik mag een heerlijk WELEDA pakket weggeven voor Moederdag.

Een verzorgingsroutine waar je blij van wordt

WELEDA Wilde Rozen Verwennende Body Lotion

De WELEDA Wilde Rozen Verwennende Body Lotion is zo’n product waar je huid direct zacht van aanvoelt. Vooral na het douchen is het fijn als een lotion snel intrekt en niet plakkerig aanvoelt. Deze body lotion voedt de huid met ingrediënten zoals wilde rozenolie, jojobaolie en abrikozenpitolie. Daardoor voelt je huid soepel aan zonder dat het zwaar wordt. De geur van roos, rozengeranium en ylang ylang geeft het ook echt iets rustgevends.

Wat prettig is aan deze lotion, is dat het meer voelt als een klein selfcare moment dan als “even snel insmeren omdat het moet”. Zeker nu de dagen weer warmer worden en je huid vaker zichtbaar is, merk je toch sneller wanneer je huid wat extra verzorging kan gebruiken. En eerlijk, een zachte huid zonder droge plekken is ook gewoon fijner als je eindelijk weer zonder dikke winterkleding rondloopt.

Zomerse verzorging onder de douche

Pink Peach Shower Gel

Ook de Pink Peach Shower Gel past helemaal bij dit seizoen. De geur van perzik, sinaasappel en een vleugje jasmijn geeft meteen zo’n zomers gevoel onder de douche. Zo’n geur waarbij je spontaan denkt aan vakantie, terwijl er ondertussen beneden iemand roept dat de pindakaas op is. Dat contrast blijft bijzonder.

De douchegel reinigt mild en droogt de huid niet uit. Daardoor is hij ook fijn voor dagelijks gebruik. Zeker als je snel een droge huid krijgt van warm douchen, merk je verschil met veel standaard douchegels. De formule is gemaakt met ingrediënten van natuurlijke oorsprong en voelt zacht aan op de huid. Dat maakt het een product dat makkelijk door het hele gezin gebruikt kan worden.

Altijd een lipbalm in je tas

Pink Peach Lip Balm

De Pink Peach Lip Balm is typisch zo’n product dat uiteindelijk overal opduikt. In je handtas, jaszak of ergens los in de auto. Zeker zodra het warmer wordt, zijn droge lippen ineens weer een ding. Deze lip balm verzorgt je lippen met abrikozenolie en castorolie en geeft meteen een subtiele glans met een zacht perzikroze tintje.

Wat fijn is, is dat hij niet plakt en je lippen ook niet uitdroogt. Dat gebeurt toch verrassend vaak bij lipproducten. De fruitige geur maakt hem extra leuk voor onderweg of even tussendoor. Zo’n klein product waar je ongemerkt toch meerdere keren per dag naar grijpt.

Winactie Weleda

In samenwerking met WELEDA mag ik een heerlijk verzorgingspakket weggeven met de Wilde Rozen Verwennende Body Lotion, Pink Peach Shower Gel en Pink Peach Lip Balm.

Zo doe je mee

  • Laat een reactie achter onder deze blog dat je meedoet en vertel welk moment van selfcare jij eigenlijk veel vaker zou moeten nemen.
  • Niet verplicht, maar het liken van Facebook en/of Instagram wordt altijd gewaardeerd. Laat je ergens een foto of tag achter, dan gaat er een extra lootje in de hoge hoed met jouw naam.
  • De winactie loopt t/m dinsdag 12 mei. De winnaar wordt in de week erna bekend gemaakt. De winnaar ontvangt persoonlijk een mailtje en heeft 48 uur om te reageren, anders wordt er opnieuw geloot.
  • Op deze winactie zijn de voorwaarden van toepassing en deze zijn hier te lezen.

Doe ook mee aan één van de andere Mama’s Liefste winacties:

Spread the love

80 thoughts on “Moederdag Tip | WELEDA Spring Essentials

Leave a Reply

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.