Een middagje met het hele gezin naar de film is voor ons echt een uitje, helemaal in de kerstvakantie. Deze Nederlands kersfilm is zo’n echte kerstfamiliefilm. De Expeditie van Familie Vos speelt zich af in de Efteling en een feest van herkennig voor iedereen die wel eens in de Efteling is geweest. Het liefst zou je bij je volgende bezoek ook op zo’n spannende quest gaan en natuurlijk slapen in één van die mooie Eftelinghuisjes. Ook fan van de Efteling en zin in een kerstuitje met het hele gezin? Doe dan mee met de winactie en maak kans op 2x 2 vrijkaartjes De Expeditie van Familie Vos.

Inhoudsopgave
Het verhaal van De Expeditie van Familie Vos
Als de familie Vos aankomt in de Efteling voor een jaarlijks weekendje samen, ontdekt de elfjarige Teun (Levi Otto) dat zijn pas overleden opa, die hij heel erg mist, daar nog een laatste speurtocht voor hem achter heeft gelaten. Hoewel de meeste volwassenen denken dat dit onzin is, gaat Teun samen met zijn bijzondere tante Ada (Raymonde de Kuyper) op een spannende expeditie door het attractiepark om erachter te komen wat zijn opa precies voor hem heeft verstopt. Teun komt erachter dat het gaat om opa’s zeer kostbare sprookjesboek. Maar Teun en Ada blijken niet de enigen die op het boek uit zijn; een mysterieus figuur zit hen dwars waar hij maar kan. Gaat het ze lukken om het boek op tijd terug te vinden en zo ook de familie Vos bij elkaar te houden?
Genre: familiefilm, avontuur
Lengte: 72 min.
Kijkwijzer: Alle leeftijden
Gesproken taal: Nederlands
Cast: Raymonde de Kuyper, Anna Drijver, Fockeline Ouwerkerk, Levi Otto, Frederik Brom
Regisseur: Bob Wilbers
De film is vanaf 16 december te zien in de bioscoop
Coronamaatregelen in de bioscoop
Let op! Deze coronamaatregelen gelden in alle bioscopen.
- Plan je bezoek en koop je tickets vooraf online. Met de gewonnen vrijkaartjes kun je de tickets telefonisch reserveren.
- Houd 1,5 meter afstand van andere bezoekers en bioscoopmedewerkers.
- Draag bij binnenkomst een mondkapje. Deze mag af als je op je stoel zit.
- Er mogen maximaal 30 bezoekers per zaal, zodat er voldoende afstand is tussen bezoekers.
- Je mag met je huishouden of met twee personen naast elkaar zitten. Kom je met meer dan twee personen buiten je huishouden, dan dien je altijd 1,5m afstand te bewaren.
- Er zijn diverse hygiënemaatregelen om bezoekers en medewerkers te beschermen, zoals schermen en het veelvuldig schoonmaken van allerlei contactpunten zoals deurklinken en knoppen.
- Lees hier het Protocol Verantwoord bioscoop- en filmtheaterbezoek
Winactie 2x 2 vrijkaartjes De Expeditie van Familie Vos is gesloten
Met dank aan Triple P Entertainment mag ik 2x 2 vrijkaartjes De Expeditie van Familie Vos verloten. De winnaars zijn
- De winnaars zal ik persoonlijk een mailtje sturen. Belangrijk is om binnen 48 uur te reageren op de mail, anders zal ik een nieuwe winnaar trekken.
- Op deze winactie zijn voorwaarden van toepassing en deze zijn hier te lezen.

Super leuke winactie weer! De meiden hun favoriete sprookje is toch wel roodkapje…
de waterlelies zijn mijn favoriet
Ik doe graag mee. Mijn favoriete sprookje in de Efteling zijn de Indische waterlelies
De Indische Waterlelies is ons favoriete sprookje in de Efteling .
Lijkt me zo leuk om met mn gezin deze film te kijken na een zware periode….
Dat lijkt me een superleuke film om samen met mijn dochter heen te gaan… favoriete sprookje uhhhm dan kies ik voor mijn favoriete Attractie De Droomvlucht dat is ook net een sprookje. Zooo mooi!!! Ik ga duimen om te mogen winnen🤞🍀🤞🍀
Ja ik doe graag mee voor ons dochtertje van 4 jaar. Ze is dol op sprookjes en met name Sneeuwwitje. Het liefste loopt ze de hele dag in haar Sneeuwwitjes-jurk rond. Papa hoeft gelukkig geen dwergenpak aan haha
Leuk. De bios is heeeel lang geleden dat we daar geweest zijn.
Mijn favoriete sprookje is vrouw holle. Vroeger hadden/heeft mijn moeder de sprookjes op cassette van lekturama, met rode boeken kon je de verhaaltjes dan meelezen en kijken. Dit sprookje kan ik nog steeds uit mijn hoofd haha.
Mag je ook meedoen als je kleine man nog nooit on de efteling is geweest😉🤣🙈hij zag de trailer van deze film en riep meteen die wil ik zien😃 en daarachter mama waar is dit? Oke hoog tijd om volgend jaar ernaartoe te gaan. Favoriete sprookjes blijft nog steeds rood kapje ook bij me kleine man hoewel de wolf nog wel een beetje spannend is😉
Ik doe graag mee voor de bioscoopkaartjes. De Indische waterlelies is mijn favoriet in de Efteling. Vond het als kind zo mooi die dansende elfjes.
Zou graag mijn neefje en nichtje uitnodigen voor een leuke film in de bioscoop, en deze film lijkt mij erg geschikt. Is ook meteen een leuk uitje.
Zou graag mijn neefje en nichtje uitnodigen voor een leuke film in de bioscoop, en deze film lijkt mij erg geschikt. Is ook meteen een leuk uitje.
Ik zou super met mijn gezin naar deze film willen gaan. Mijn favouriete sprookje is roodkapje.
Ik doe heel erg graag mee aan deze winaktie!
zou graag willen winnen voor met mijn neefje alshet kan
O wat super leuk!! Ik zou er heen willen met mijn kids. Enne mijn favoriete attractie blijft carnaval festival
Ik zou er graag kijken
Ohhh, hier hebben we een voorstukje van gezien en hier wilden m’n meiden graag naartoe in de kerstvakantie.
In de Efteling maakt Hans en Grietje altijd indruk en is ezeltje strekje natuurlijk gewoon heel leuk😉
Wat zou ik graag deze kaartjes winnen voor mijn lieve buren! Hun achternaam is ook ‘Vos’ en moest hierdoor meteen aan hen denken. Ons favoriete sprookje in de Efteling is Roodkapje… Dat vond ik als klein meisje ook helemaal het einde!
Wauw, wat een te gekke film.. Zoy hier dolgraag met mn dochtertje Lotus naar toe willen. Ons favorietje plekje in de efteling is de droomvlucht.. Letterlijk even wegdromen in een fantasiewereld.. Heerlijk
Mijn favoriete sprookje in de Efteling is Doornroosje.
Zo mooi, het kasteel, de tocht er naar toe, de personages, gewoon alles ♥.
Mijn favoriete sprookje is Doornroosje.
Lijkt me een leuke familie film.
Wij zijn gek van roodkapje
Hans en Grietje!
De wolf en de zeven geitjes 🙂
Mijn favoriete sprookje is die van de dansende schoentjes!
Hoi,leuke actie ik doe heel graag mee. Liefs Renée
Zou een geweldig “special time” uitje met mijn jongste dochter zijn! Wij vinden pinokkio heel leuk 😍
Obze dochter van 8 vindt Doornroosje het mooiste sprookje. Maar deze mama en papa blijven ook altijd een beetje kind en hebben al jaren dezelfde favoriet, nl Repelsteeltje 😊.Niemand niemand niemand weet, dat deze moeder nu weer bij een eerst volgend bezoek aan de Efteling peentjes zweet 😊 want onze dochter heeft nu de juiste minimale lengte voor de baron em dus. Zou ze t me even laten weten zodra die doodenge rit kon 🤣.. ik ga toch echt liever naar de bios, stuk veiliger en het entertainmoment zit naast me, dan is zij de klos Want de hele zaal kan niet om haar schateren heen, zo’n toppunt van plezier wat ” de baron als gevoel losmaakt”, dàt kan er geen éen 😍😁😘
De kleine zeemeermin is onze favoriet, wij doen graag mee!!
Lijkt me een heel leuk uitje! Ons favoriete sprookje is Hans en Grietje.
Het is 30 jaar geleden dat ik in de Efteling geweest ben (schoolreisje) 🙈 maar ik herinner me nog steeds hoe fantastisch ik Carnaval Festival vond.
Wat een leuke actie weer! Hans en Grietje is favoriet bij ons thuis.
Roodkapje is hier favoriet! leuke winactie
Hoi.
Ik doe mee voor onze Efteling en bioscoop fan van 6.
Ze is al sinds ze 2 was fan van Assepoester. Dat blijft haar favoriete sprookje.. ook in de Efteling moet ze daar steeds heen en lang blijven staan.
Waren laatst in de Efteling en zagen daar dat Repelsteeltje grote plannen heeft voor het eind van het jaar… Hij had al flink wat vuurwerk pijlen in z’n huisje liggen…;)
Wooh wat gaaf de Efteling blijft een bijzonder park de Droomvlucht en het sprookjes bos met Hans en Grietje.
Altijd weer genieten en weer kind te mogen zijn hoe fijn is dat.
Daphne de W onlangs geplaatst…Winactie | De Expeditie van Familie Vos
Jaaa super leuk voor onze dochter. Roodkapje
Ik doe graag mee met deze win actie.super leuk!
Ik kan echt niet kiezen mijn kinderen en ik zijn gek op het sprookjesbos. Maar als het dan moet, kies ik voor de Indische waterlelies
De waterlelies!! Samen naar de bios dat is al heel lang geleden. Lijkt me hee gezellig om naar deze film te gaan kijken.
Ik doe graag mee. De Indische waterlelies zijn favoriet.
Een leuk uitje voor in de vakantie! De wolf en de zeven geitjes is bij mijn kinderen favoriet.
Klein Duimpje… de kinderen vinden het zo leuk als hij uit de laars kruip van de reus
Het meisje met de zwavelstokjes is onze favoriet
Indische waterlelies magisch mooi
Wat lief en leuk weer! Ik probeer het een keertje! Het favoriete sprookje van onze kleindochter is : Repelsteeltje!
Het zal je toch gebeuren dat je zomaar naar de film mag met je kleindochter! Ook een sprookje!
Leuke film voor in de kerstvakantie!
En ons favoriete sprookje.. Hans en grietje!
Favoriete sprookje is Hans en Grietje. Zou leuk zijn voor onze kids om weer eens naar de bioscoop te gaan.
dat is zeker het hans en grietje; zo mooi gedaan en je blijft daar dingen zien! ik ben gek op kerst en kerstfilms dus ik maak heel graag kans 🙂
De Droomvlucht is toch een attractie waarvoor wij elk jaar weer naar de Efteling gaan! 😉
Blijft magisch om te zien en genieten van het ritje en de heerlijke muziek!
Villa Volta vanwege verhalen van de Bokkenrijders. Ik hou van historie 🙂
Leuk uitje voor tijdens de Kerstvakantie! De Indische Waterlelies is mijn favoriete sprookje in de Efteling. Ik heb daar als kind ademloos naar gekeken en nu, vele jaren later, vind het ik het nog steeds vrolijk, leuk en magisch.
ik doe graag mee. ik vind droomvlucht in de efteling het mooist
Wat een leuke winactie. Mijn favoriete sprookje is Raponsje.
De nieuwe kleren van de keizer, dat is zo leuk gemaakt in de Efteling dat ik iedere weer moet lachen en kan er geen genoeg van krijgen.
Ik doe graag mee, de kikkerkoning is favoriet
Repelsteeltje vind ik erg leuk
Ik doe graag mee aan de actie
Als ik deze vraag hier thuis stel, dan is dat toch wel De wolf en de zeven geitjes! Lijkt ons een erg leuke film!
Ik doe heel erg graag mee en mijn favoriete sprookje in de Efteling is Repelsteeltje.
Ezeltje strekje!
Het Meisje en de zwavelstokjes. Het is altijd een beetje een triest sprookje, maar de boodschap is mooi.
Er zijn veel sprookjes die ik leuk vind, maar als eerste kwam Roodkapje in mij op, omdat ik vroeger heel bang was in de Efteling voor de wolf die voor de deur staat.
Wat leuk! Ik doe uiteraard mee. Mijn favoriete plekje in de Efteling is de Python, omdat mijn zoon dan lekker naast mij zit
Het favoriete sprookje van mijn dochters is Doornroosje!
Super leuke winactie 😀
Ik doe graag mee lijkt me geweldige film. De wolf en de 7 geitjes vind ik erg mooi gemaakt.
De Sprookjesboom kunnen we uren naar luisteren.
Gezellig naar de bioscoop met kerst zou leuk zijn, de Efteling zit er helaas niet meer in dit jaar voor ons.
Mijn favoriete sprookje in de Efteling zijn dat de dansende schoentjes. Die rode hakjes die zomaar uit het niets bewegen. Maar puur om het verhaal vind ik vrouw holle fantastisch. Helemaal met goud overgoten worden en dan die lelijke zus die met pek en veren de volle laag krijgt. Hilarisch
Wat een leuke film! Wat een leuke actie! Ik doe graag mee🍀
Heel erg leuke film.
Doornroosje is mijn favoriete sprookje in de Efteling 😊😊 Groetjes Anneliese de Waal
Lastig kiezen, er zijn zoveel leuk sprookjes in de Efteling! Maar ik denk dat vrouw Holle wel hoog op de lijst staat. Super leuk uitgevoerd ook!
Het Sprookjesbos is sowieso geweldig, maar de Wolf en de 7 geitjes was als kind mijn favoriete sprookje en eigenlijk nu nog steeds. Je komt echt ogen te kort..zooo magisch!
Ik doe graag mee voor mijn dochter en haar vriendinnetje. De dames kunnen wel weer een keer iets leuks gebruiken in deze nare tijd.
Duimen maar!