Vaderdag staat voor de deur, en dat betekent: tijd om de vaders in ons leven eens goed in het zonnetje te zetten. Of hij nu een thuiswerkende multitasker is, een gamer die zijn headset niet afzet of gewoon iemand die zijn bureau een upgrade verdient—een praktisch cadeau doet het altijd goed. En laten we eerlijk zijn, soms is het ook gewoon fijn om iets te winnen wat je zelf stiekem ook wel zou willen hebben. In samenwerking met Trust mag ik twee complete thuiswerk-setjes weggeven, bestaande uit de Vaiya multi-device keyboard, de Ayda ENC headset en de Bayo+ ergonomische muis. Drie tools die het werken aan de keukentafel of op zolder net wat comfortabeler maken. En als je partner dan toch de hele dag in Teams-vergaderingen zit, kan hij dat maar beter doen met een fijne set-up.
Slim schakelen met het Vaiya toetsenbord
Het Vaiya multi-device keyboard van Trust maakt multitasken net even makkelijker. Dit draadloze toetsenbord verbindt tot vier apparaten tegelijk via een 2.4GHz USB-receiver en drie Bluetooth-connecties. Met speciale knoppen schakel je razendsnel tussen laptop, tablet, smartphone of zelfs een smart-tv. Ideaal voor vaders die hun schermtijd efficiënt willen benutten.

De geavanceerde scissor-toetsen zorgen voor een stille en nauwkeurige type-ervaring. Dankzij het lage profiel blijft het typen ook prettig als je een lange e-mail schrijft of notulen maakt. Handige extra’s zijn er ook: twaalf multimedia Fn-toetsen en een snelkoppeling naar slimme assistenten zoals Siri, Bixby of Copilot.
De ingebouwde batterij gaat tot zes maanden mee op één lading en terwijl je oplaadt via USB-C, kun je gewoon door blijven typen. Gemaakt van 55% gerecycled plastic laat dit toetsenbord ook zien dat duurzaamheid en productiviteit prima samengaan.
Rust in de oren met de Ayda headset
De Ayda draadloze ENC-headset is een echte multitask-held van Trust. Met een Bluetooth-bereik van 10 meter en een batterij die tot 24 uur meegaat, geeft deze headset veel vrijheid. Handig voor wie tijdens een Teams-call nog even de vaatwasser uitruimt of koffie haalt zonder de verbinding te verliezen.

Wat opvalt is de dubbele noise-cancelling microfoon. Die dempt achtergrondgeluid, zodat je ook met een blaffende hond of spelende kinderen op de achtergrond professioneel overkomt. De bediening zit direct op het oor, en je dempt de microfoon simpelweg door ‘m omhoog te klappen.
De headset is licht, heeft een verstelbare hoofdband en ademende on-ear pads. Binnen twee uur is hij volledig opgeladen via USB-C. Ook een kabeltje van USB-C naar USB-A zit erbij. Extra fijn: hij is gemaakt van 65% gerecycled plastic, dus een duurzame keuze zonder in te leveren op comfort of prestaties.
Comfortabel klikken met de Bayo+ muis
De Bayo+ ergonomische muis is ontworpen voor comfort én efficiëntie. De verticale houding van 57° helpt om pols- en armspanning te verminderen. Vooral fijn bij lange dagen achter de laptop. Door de duimknoppen navigeer je snel door vensters of webpagina’s en met de DPI-knop wissel je tussen cursorsnelheden van 800 tot 2400 DPI.

De Bayo+ is draadloos te gebruiken via een 2.4GHz USB-ontvanger of twee Bluetooth-connecties. Je kunt dus tot drie apparaten tegelijk koppelen en gemakkelijk schakelen. De accu gaat tot drie maanden mee en is snel op te laden met de meegeleverde kabel.
Wat deze muis extra bijzonder maakt, is het gebruik van gerecycled materiaal: 70% voor de zwarte uitvoering. Daarmee is het een duurzame keuze, zonder in te leveren op gebruiksgemak. Het compacte formaat en de stille klik maken hem ook geschikt voor open werkruimtes of gedeelde thuiskantoren.
Winactie Trust thuiswerk-set is gesloten
In samenwerking met Media Tornado mag ik twee thuiswerk-setjes verloten, bestaande uit de Vaiya keyboard, Ayda headset en Bayo+ muis.
- De winnaars zijn bekendgemaakt en hebben persoonlijk een mailtje ontvangen. Belangrijk is om binnen 48 uur te reageren op de mail, anders zal ik een nieuwe winnaar trekken.
- Op deze winactie zijn voorwaarden van toepassing en deze zijn hier te lezen.
Doe ook mee aan één van de andere Mama’s Liefste winacties:
Schrik niet! Deze blog is tot stand gekomen door middel van een samenvatting en bevat affiliate linkjes. Deze linkjes brengen je naar de webwinkel voor meer informatie over dit product en de mogelijkheid het te kopen. Door hierop te klikken steun je Mama’s Liefste. Wil je er meer over weten, kijk dan op Steun Mama’s Liefste – Affiliate
Afbeeldingen: Trust
Riesbecute says:
Creëer een ‘niet storen tenzij het bloedt’-licht op je deur. Rood = focus, Groen = knuffelpauze 🤪
Corry de says:
Zeg nou zelf Elke vader verdient toch zo’n mooi cadeau van mamasliefste
Voor een kei van een pappa
Manon says:
Papa kan na 2 jaar ziektewet eindelijk weer werken! En ook af en toe thuis, in de nieuwe keuken. Zo’n pakket zou het helemaal af maken!
Paulien Polderman says:
Deze producten winnen maakt het leuker!
elisabeth maria martina says:
de meest gewaardeerde thuiswerk tip is natuurlijk op zijn tijd een lekker bakkie koffie en als het kan met iets lekkers erbij, daarmee maak ik hem altijd heel erg blij
Nicol says:
Na een zware operatie aan zowel de voorste als de achterste kruisband moet mijn man voorlopig thuiswerken. Elke dag brengen de kids en ik koffie, fruit en een boterham naar zijn werkplek. Onze tip is nu, zorg voor elkaar dan is het werken zo weer klaar
Ilona says:
Leuk! doe heel graag mee! we hebben mooie tekeningen hangen van de kinderen.
TomLis says:
Hele leuke prijs!! Mijn ultieme tip is zorgen dat opa en oma niet weten dat hij thuiswerkt, anders regelmatig koffietijd!
Nency says:
Rust in de tent en koffie in de buurt.
Anja says:
Maak een extra lekkere lunch en geniet daar samen van op een thuiswerkdag. Als het weer het toe laat lekker buiten eten. Dan kun je met hernieuwde energie de rest van de dag in volle focus verder
Jacqueline Manakker says:
Doe de deur dicht van waar hij zit, zodat hij niet wordt afgeleid.
Tamara says:
Doe “Thuiswerk Bingo” op! Maak een bingokaart met ludieke taken zoals “koffiepauze met dansje” of”videovergadering in pyjama” Elke keer vink je het juiste vakje aan. Bij een volle rij trakteer je jezelf op een leuke snack of een korte break!
Silvie says:
Vlot & luchtig:
Mijn ultieme tip om thuiswerken leuker te maken voor papa? Trek af en toe je gekste sokken aan en laat de kinderen stemmen op de “sok van de dag”! Zo begint elke werkdag met een glimlach 😄.
Pascale says:
Een fijne lunch !!
CBdkl says:
Onze tip is hem de tijd geven die nodig is en vooral niet storen. Dan is hij eerder klaar en daardoor gezelliger nadien
Monica says:
Op zijn tijd een korte pauze nemen, want wij merken dat je bij thuiswerken ongemerkt langer (ongestoord) doorwerkt.
Dus wij zetten een timer op een uur en strekken dan 5 minuten de benen, drinken een kopje koffie, of – als het warmer wordt – eten een waterijsje.
Wat ook goed werkt is 5 minuten dansen op muziek en dan ben je weer fit voor het volgende uur.
Dennis says:
Zorg ervoor dat je thuis werkt op dagen dat de kinderen naar school zijn. Als ze thuis zijn ga je naar kantoor.
Cheryl van de loo says:
De ultieme tip is om hem een lekkere lunch te bezorgen
Mieke says:
Een rustige werkomgeving
tatjana says:
Papa is een echt snoepertje. Dus breng ik hem een lekker koekje of een stukje chocolade, waar hij duidelijk zichtbaar van geniet. Zo blijf ik Papa’s liefste.
Heleen van der Velde says:
Thuiswerken is voor deze papa leuker als hij tussendoor ipv pauze even een half uurtje onder een klus-auto gaat liggen. Werk en hobby gecombineerd. Maar een goede upgrade van Trust helpt hem vooral om het werk goed door te komen 😉
Annelies says:
Zorgen voor een aparte ruimte waar hij ongestoord kan werken.
joeri moerman says:
hem een lekker koffietje en een snackje brengen na de middag
katrien adams says:
Als lunchpauze maak je een wandelingetje terwijl je je sandwich op eet. Zo ben je toch even buiten geweest en heb je wat extra beweging.
Daniel Burette says:
Hallo . Sluit de dag af met een leuk ritueel . Bedankt voor je tijd.
Vliebergh Jasmijn says:
Ik doe graag mee!
Mijn tip om thuiswerken leuker te maken voor papa: zorg voor een vast ritme en begin de dag met een korte wandeling, alsof je “naar werk loopt”. Het helpt echt om even je hoofd leeg te maken en daarna met focus te starten. En als bonus: goede koffie in je favoriete mok. ☕💻
vincent says:
Eindelijk een upgrade van zijn huidige thuiswerkbureau, met dezelfde muis, keyboard, en koptelefoon van 2004! Dus inderdaad wel tijd voor een kleine upgrade :^)
vincent onlangs geplaatst…Winactie | The Life of Chuck – een verhaal dat je laat stilstaan
Don Koolen says:
Ik doe graag mee, maar heb momenteel een zware tijd met mijn vader en mijn zoon.
Marijke says:
Leuke wedstrijd ! Een tas koffie en een lekker koekje als vieruurtje
Eric says:
Toffe actie ! Af en toe verrassen met een lekker lunch tijdens de middag
Suzanne says:
Verwennen met wat versnaperingen na de middag.
Iris says:
De rust en de gezelligheid
DEIDRE MITCHELL says:
Leg een extra zitkussen op de stoel; dit kan helpen bij rugpijn en een zittende levensstijl.
Nouria says:
Mijn man werkt ook thuis vanachter de PC, heeft gelukkig een eigen ruimte en wij laten hem daar ook met rust. Het gezellige is altijd dat hij met ontbijt en lunch en diner aanwezig is. En ik zorg dat er dan ook een lekkere maaltijd op tafel staat, dat geeft hem zichtbaar voldoening
Nancy Van Mensel says:
Ik doe heel graag mee voor mijn man. Als de kinderen thuis zijn is concentratie niet altijd zo gemakkelijk. De noise-cancelling zal hier zeker bij helpen. Ook een goede muis is zeer welkom.
Jolien says:
Wat leuk dat jullie dit organiseren! Echt een mooie prijs ❤️ Ik doe met veel plezier mee 🙏🏼🍀 Mijn tip: laat de kinderen elke ochtend een kleine ‘werkverrassing’ klaarzetten: een tekening, een grappige quote op een post-it, of zijn favoriete snack verstopt in de la.
Linda Vandecasteele says:
mooie giveaway , ik loot graag mee , Nu steeds meer mensen thuiswerken, is goede verlichting cruciaal. Waarom zou je deze Vaderdag geen stijlvolle verlichting toevoegen om de thuiswerkplek van je vader comfortabel én efficiënt te maken? Van moderne bureaulampen tot stijlvolle staande lampen : deze opties verlichten zijn werkruimte en maken deze functioneler en uitnodigender.
G. T. says:
Ik doe mee! De beste thuiswerktip die ik heb: zorg dat je niet alleen zit! Dus nodig iemand uit die ook gaat zitten werken, of zorg voor een videoverbinding met je collega’s. Zien dat een ander ook aan het werk is, even snel iets kunnen vragen en ook gewoon koffieautomaat-praat tussendoor maakt het thuiswerken echt minder eenzaam.
Marijke Van Daele says:
Mijn tip: vergeet tussen de vergaderingen niet even rond te wandelen: ga even kijken of er post is, loop even in de tuin.
nomi says:
Een ergonomische setup. Dus misschien bij een volgende winactie van Trust een ergonomische stoel? 🙂
Steffi says:
Mijn ultieme tip om thuiswerken leuker te maken? Begin de dag alsof je naar kantoor gaat: kleed je aan en start met een korte ‘check-in’ met jezelf of een collega. Maar mijn geheime wapen? Een ‘pretpauze’ inplannen: elke middag 15 minuten iets doen waar je écht blij van wordt – dansen op je favoriete nummer, een blokje om met de hond, of een snelle spelletje. Kleine momenten van plezier geven de hele dag energie!
Nelly says:
Creëer je eigen thuiswerkfeestje door bv. een extra lekkere lunch te maken, door midden op de dag te sporten of een hoofdstuk uit een leuk boek te lezen.
Sohniet says:
Een goede headset vind ik onmisbaar zodat gesprekspartners geen hinder ondervinden van kindergeluiden!
Willem de Wal says:
De ultieme tip voor papa om hem een leuke thuiswerkdag te bezorgen is natuurlijk hem niet lastig te vallen zodat hij rustig kan doorwerken zodat hij snel klaar is met zijn werk en daarna leuke dingen kan gaan doen met zijn gezin. Heel simpel maar o zo belangrijk voor papa.
Willem de Wal onlangs geplaatst…Leefstijltips voor vrouwen; zo vind je meer balans tussen werk, gezin en ontspanning
COR Boeren says:
Eem lekker bakje koffie en een kusje.
Anne says:
Leuk! Lekker eten voorzien
COR Boeren says:
Een lekke bakje koffie en een zoen.
Ling says:
Foto van ons gezin op zijn bureau zetten en zijn favoriete lunch klaarmaken.
Roy says:
Thuiswerken is het best als dochtertje komt storen met de vraag om samen een chocolade eitjes te nemen
Suleika says:
Een eigen kamertje, hij gaat altijd zo hard praten als hij in overleg zit net oortjes in🫣
Anita te Gussinklo says:
Creëer een ‘Papa’s Power Halfuur’ – een vaste, korte pauze waarin hij zich even helemaal kan opladen met iets wat hij écht leuk vindt.
Patrick says:
Ik doe mee. Tip: voldoende pauze en bewegen tussendoor.
Linda tromp says:
Een rustig plekje in huis zonder dat de kinderen hem steeds kunnen lastig vallen voor een kus en knuffel in zijn werk pauzes komt hij hier beneden lekker van genieten.
Marianne says:
Erop uit met de kids zodat papa ongestoord kan werken 😉
M Chen says:
Ik doe mee, mijn ultieme tip om thuiswerken leuker te maken is een heerlijke gebak of stuk taart bij koffie of thee!
Timo says:
Mijn zusje en ik hebben foto’s van ons op papa zijn bureau gezet en als ik zelf ook thuis ben als papa thuis werkt dan breng ik vaak wat drinken of wat lekkers voor hem naar boven. Met deze prijs zou hij heeeel blij zijn want zijn keyboard doet het soms niet goed meer.
Sandra says:
Radio aan, bakkie koffie erbij en de poes ernaast, blijer kun je mijn man niet krijgen 😉
KARIN de graaf says:
taartje met koffie brengen
SophiaG says:
Fijne podcast klaarzetten voor tijdens het werken.
Wiep says:
Yeah, als vader thuiswerkt gaan we tussen de middag altijd even een blokje om! Lekker gezond!
anja jager says:
Drink eens wat vaker buiten in de pauze een kop thee of koffie met ons
anja jager onlangs geplaatst…Leefstijltips voor vrouwen; zo vind je meer balans tussen werk, gezin en ontspanning
Sigrid says:
Geef papa een werkplek die voelt als zijn eigen clubhuis, met een goede stoel en een koffiemok die hem motiveert. De werkdag eindigt met een dramatische laptop-dichtklap gevolgd door een welverdiende snack.
Leen B says:
Mijn tip is ergonomisch meubilair, zeker voor wie de hele dag moet zitten. Een standing desk is onmisbaar
Joke says:
Wij gaan hier wekelijks voor een vrolijk, wekelijks ‘papa’s powerpakket’ (onze traditie is dat we allemaal zo’n pakketten voor elkaar maken, zowel mama, papa als de kinderen. Altijd een boost voor tijdens het werken/studeren/naar school gaan).
Het pakket is gevuld met verrassingen (elke week wisselend) bestaande uit lekkere snacks, zelfgemaakte supersmoothies, een stressbal, persoonlijke briefjes, tekeningen, post-its, doe-opdrachten voor na het werk bv straks gaan zwemmen, knuffel geven…
Kortom elke week veel liefde en extra plezier! Aanrader voor elk gezinnetje ❤️
Hendrika says:
Een goede stoel. Kan veel verschil maken.
Marit says:
Opgeruimd bureau en een mooie foto in een lijstje van de kleinkinderen op zijn bureau zetten.
Diny Frijters says:
Creëer verschillende ‘werkplekken’ in huis en verhuís elk uur. Keukentafel voor emails, bank voor creatief werk, balkon voor calls. Je huis wordt je kantoorgebouw en je dag krijgt veel meer afwisseling!
Mirjam Hellingman says:
Wat een supergave set voor thuiswerken! Voor mijn man Jan zou ik meedoen, want zijn beste tip om thuiswerken leuker te maken is: maak er een klein pauze-ritueel van met een lekkere koffie en een korte wandeling buiten. Dat houdt hem fris en helpt hem met nieuwe energie weer aan de slag te gaan. Met zo’n comfortabele Trust thuiswerk-set wordt zijn werkplek ook echt next level fijn typen, rustig bellen en ontspannen klikken, dat verdient hij wel!
Anneliese de Waal says:
Een gezellig bureau met planten. Twee beeldschermen om goed te kunnen werken en een lekker zittend bureaustoel ❤️❤️, ik doe erg graag mee voor mij vader.
Groetjes Anneliese
Cobi says:
Zorg ook voor een pauze!
Dina says:
Doe graag mee! Thuiswerken leuker maken voor papa? Mama de hele dag fijn om hem heen hebben! 😀
Jens says:
Leuk! Zorg voor voldoende licht en frisse lucht
Marloes F says:
Investeer in een goed koffiezetapparaat. Met heerlijke koffie kom je de dag makkelijk door!
Sara Li says:
Buiten dit pakket geven, zou mijn tip zijn om thuiswerken leuker te maken door briefjes van de kinderen te plakken onder het beeldscherm met lieve complimenten.
Xavier says:
Koffie brengen
Hedwig says:
Zorg voor groen! Een paar planten, een diffuser met frisse geur en een foto van z’n gezin op het bureau doen wonderen. Thuiswerken met sfeer!
melissa van stipdonk says:
Beetje gezelligheid, dus op tijd even en kopje koffie met een plakje verse cake!
Els Timmers says:
Elke keer als je een taak afrondt, doe je één minuut iets geks: push-ups, dansen op je favoriete liedje, of je plant complimentjes geven. Zo raar kun je alleen thuis doen. 😀
Sharon de Ridder says:
Wat voor mij het thuiswerken juist zo fijn maakt, is even een kletspraatje met mijn dochters als ze uit school komen 🙂 Het idee dat je wel dichtbij bent, als er een vraag is, is voor mij en mijn gezin erg waardevol. Maar natuurlijk helpt zo’n geluidwerende headset ook als je thuis werkt met tieners, hahaha!
Lynn says:
Deze thuiswerk set zal zo wie zo al extra werkplezier opleveren. Mijn vader heeft een zwak voor planten. Heel zijn kantoor staat er vol mee!
Marian B says:
Een fijne bureaustoel, muziekje erbij koffie en wat lekkrrs in de buurt en foto’s van de kids. Dan gaat het goed komen op de thuiswerkplek
Annette says:
Mijn ultieme tip voor papa: begin de dag met je lievelingskoffie en eindig met een knuffel!
Huub says:
Ik zet altijd radio 538 op voor wat achtergrondgeruis en een waaier op mijn blote voeten tijdens het thuiswerken. Ijsblokjes uit de vriezer voor wat verfrissing, voilà!