Wie houdt er nu niet van brownies? Hier in huis zijn we er in ieder geval dol op. Lekker bij de koffie, als traktatie of gewoon tussendoor. Maar wist je dat je brownies ook kunt opsturen om iemand te verrassen? Bijvoorbeeld voor een verjaardag, als bedankje of gewoon zomaar. Bij Brownies.nl kan dat heel gemakkelijk. Ze hebben verschillende boxen die per post worden bezorgd. Voor deze samenwerking ontving ik zelf een grote box met Brownies Mini’s om te proberen. Daarnaast mag ik ook nog eens één van jullie verrassen met een doosje voor jezelf én een tweede doosje voor iemand die jij graag met brownies wilt verrassen.
Brownies rechtstreeks door de brievenbus
Brownies.nl maakt handgemaakte brownies die speciaal zijn ontwikkeld om te kunnen versturen. Je kiest op de website een box met één of meerdere smaken. Vervolgens kun je een gratis kaartje met een persoonlijke boodschap toevoegen en zelf een verzenddatum kiezen. Handig wanneer je iemand op afstand wilt feliciteren, bedanken of laten weten dat je aan diegene denkt.
De meeste brownieboxen worden zorgvuldig verpakt en als brievenbuspakket verzonden. Daardoor hoeft de ontvanger niet speciaal thuis te blijven. Alleen de grotere XL-box wordt met de pakketpost bezorgd. Bestel je op een werkdag voor 15.00 uur, dan kan de box nog dezelfde dag worden verstuurd. Houd er bij een verjaardag of andere vaste datum wel rekening mee dat de gekozen datum een verzenddatum is. De daadwerkelijke bezorging blijft natuurlijk afhankelijk van de pakketbezorger.
Je kunt kiezen uit losse smaken, een box zelf samenstellen of voor een complete proeverij gaan. Daarnaast zijn er boxen voor verschillende momenten en boodschappen. Zo kun je brownies sturen voor een verjaardag, als bedankje of gewoon omdat iemand wel iets lekkers kan gebruiken. Soms zegt een doosje brownies tenslotte meer dan een appje met alleen een hartje.



.
Een box vol mini brownies
Voor deze samenwerking ontving ik de grote box met Brownies Mini’s. Deze bestond uit twee doosjes met ieder twaalf kleine brownies. Op het bijgeleverde kaartje kon je precies zien welke smaken er in de doos zaten. Dat maakte het meteen makkelijker om een smaak uit te kiezen en later terug te zoeken welke brownie favoriet was.
De stukjes zagen eruit als kleine bonbonnetjes. Daardoor kun je gemakkelijk meerdere smaken proberen, zonder meteen een grote brownie te hoeven eten. Tenminste, dat is het idee. In de praktijk pak je al snel een tweede om te vergelijken. En daarna misschien nog eentje, puur voor een eerlijke smaaktest.
In de box zaten twaalf verschillende smaken, waaronder The Original, Oreo, karamel zeezout, Lotus Speculoos, Smarties Confetti, Nutella en stroopwafel. Daarnaast waren er blondies met kokos, framboos en Oreo. Ook de smaken Choco Karamel, Vegan Original en Mango Passievrucht zaten in de proeverij. Zo was er genoeg afwisseling en kon iedereen hier thuis een eigen favoriet uitkiezen.



.
Kleine brownies om samen te proeven
De Brownies Mini’s vielen hier bij iedereen goed in de smaak. Door het kleine formaat deden ze meer denken aan luxe chocoladebonbons dan aan stukken gebak. Ze zijn daardoor fijn om bij de koffie of thee te serveren. Ook wanneer er visite komt, kun je de doos gewoon op tafel zetten en iedereen zelf laten kiezen. Dat scheelt weer netjes aansnijden en discussies over wie per ongeluk het grootste stuk heeft gekregen.
De brownies kun je koel of op kamertemperatuur eten. Vanuit de koelkast zijn ze wat steviger. Laat je ze een tijdje buiten de koelkast staan, dan worden ze zachter. Zelf vond ik het vooral leuk dat iedere brownie anders smaakte. Daardoor bleef het niet bij één stukje en werd het kaartje met de smaken er regelmatig weer bijgepakt.
De Mini’s zijn verkrijgbaar in boxen met twaalf, 24 of 48 stuks. In de box met twaalf stuks zit iedere smaak één keer. De grote box bevat iedere smaak twee keer. Dat laatste is wel zo handig wanneer twee mensen toevallig dezelfde brownie willen proberen. Bij de XL-box zitten er vier van iedere smaak in, waardoor deze ook geschikt is om uit te delen tijdens een verjaardag of op het werk.
Voor verschillende momenten een passende box
Naast de Brownies Mini’s heeft Brownies.nl verschillende andere boxen. Wil je zelf smaken kiezen, dan kun je bijvoorbeeld een doos samenstellen met één of twee soorten brownies. Dat is handig wanneer je precies weet dat iemand gek is op Oreo, karamel of juist stroopwafel.
Er zijn ook samengestelde boxen met iets extra’s. De Thee Box bevat zes mini brownies en losse rooibosthee. Daarmee stuur je meteen iets lekkers voor een rustig koffie- of theemoment. De ontvanger hoeft alleen nog zelf het water te koken. Een paar minuten rust kunnen ze helaas nog niet meesturen.
Wil je iemand bedanken of laten weten dat je diegene waardeert, dan is er bijvoorbeeld de box Jij bent goud waard. De brownies zijn daarbij versierd met gouden sprinkles en hartjes. Toch heb je niet altijd een speciale gelegenheid nodig. Juist een onverwachte doos met iets lekkers kan een leuke verrassing zijn.
Winactie brownies voor jou en iemand anders is gesloten
In samenwerking met Brownies.nl mag ik één van jullie verrassen met twee standaard A6-boxen met brownies. Eén doosje is voor de winnaar zelf. Het tweede doosje mag rechtstreeks worden verstuurd naar iemand die volgens jou wat extra aandacht of gewoon iets lekkers verdient.
Zo doe je mee
- De winnaar is bekend en ontvangt na afloop persoonlijk een e-mail.
- Reageer binnen 48 uur op de winnaarsmail. Anders wordt er opnieuw geloot.
- Op deze winactie zijn de algemene winactievoorwaarden van toepassing.
Laura Jonkers says:
Voor mijn moeder, omdat ze zo’n lieve oma is voor onze dochter. Op vakantie hadden ze de tijd van hun leven samen!
Henny Leijen says:
Ik gun het zo henk omdat hij altijd voor iedereen klaar staat en zichzelf daardoor vergeet dit zou voor hem een mooie verassing zijn!
Bianca says:
Ik wil heel graag mijn moeder verrassen met een doosje brownies omdat ze 4 augustus jarig is. En thuis zullen de kinderen verrast zijn als we hem zelf ook winnen. Dus veel mensen zullen verrast zijn met deze heerlijke winactie.
Maartje says:
Dat is geen moeilijke vraag, ik zou de brownies graag naar mijn zoon sturen. Hij is nog niet zo lang geleden op zichzelf gaan wonen en moet nu alle lekkers, dat thuis altijd wordt gebakken, missen. En hij is gek op brownies!!! Het doosje komt dus wel heel erg goed terecht!
Marina De graaf says:
Ooh wat heerlijk en wat leuk om iemand hiermee te verrassen! Ik zou mijn lieve vriendin en mede single mom hiermee willen verrassen. Ze gaat binnenkort verhuizen en heeft nu dus even een drukke stressvolle periode waarin ze alle ballen hoog probeert te houden. Zo’n browniebox in de brievenbus is dus een leuke verrassing!
Ilona says:
Oeh jammie die zou ik graag aan Nikki willen geven dat kan ze nu wel goed gebruiken!
Linda Vandecasteele says:
Mooie giveaway @Mama’s Liefste en @Brownies.nl , ik doe graag mee voor deze mooie doos met heerlijke brownies
ik zou met de tweede doos onze zoon graag willen verrassen omdat hij veel komt helpen en ik hem es extra wil bedanken hiervoor
Esther Buiel says:
Voor mijn dochter Noortje , ze is vd week voor de 2e keer gezakt voor haar rijexamen . Om haar op te beuren zal dit daar zeker bij helpen .
Claudia says:
Ik zou ze naar mijn man sturen, hij staat altijd voor ons gezin klaar. Dankzij hem heb ik de kans gekregen om thuis te zijn in een moeilijke periode, hij werkt, kookt na zijn week voor het gezin en doet de boodschappen! Hij verdient zeker wel wat aandacht en een bedankje!
Daniëlle van de Donk says:
Ik wil graag een doisje aan mijn schoonzus geven omdat ik trots ben dat ze der eigen kapsalon beheert
Jacqueline van de Manakker says:
Ik zou met de 2e doos mijn kinderen en kleinkinderen willen verrassen, we zouden de 2 dozen door 3en delen, zodat we allemaal wat hebben
elisabeth maria martina says:
mijn zus Lizet want ze wordt op 9 augustus 70 jaar Verras haar maar met dat heerlijke exemplaar!
Iris says:
Ik zou 1 doosje sturen naar mijn vriendin die bijna jarig is.
Joke Vink says:
Ik verras graag mijn steun en toeverlaat Mijn man die ook in juli jarig is Hij is dol op lekkernijen
En een bedankje is dan ook wel op zn plaats
Nienke says:
Ik gun mijn vriendin en haar gezinnetje zo’n mooie doos, omdat ze momenteel door een heel moeilijke periode gaan.
Esther says:
Ik zou mijn neefje heel graag verrassen. Omdat ik hem niet zo vaak kan zien, omdat ik hem graag blij maak en omdat hij net zo’n grote smulpaap is als ik!
Esther onlangs geplaatst…Van kinderfiets tot gezinsauto: zo houd je grote uitgaven behapbaar
Priscilla says:
Ik zou dit delen met mn schoonouders die ons hebben meegeholpen met de verbouwing. Wij aan de klus en onze kids mochten gezellig bij opa en oma soms logeren en spelen. Het is een flinke verbouwing geweest van bijna 2 jaar. We zijn bijna klaar 🙂 tijd om te vieren dat we bijna klaar zijn
Anja says:
Ik verras graag mijn kleindochters met het 2e doosje, Nu het vakantie is passen we 3 weken niet op, maar het is wel leuk om ze een keertje verrassen. Hoe kan dit nu beter dan met lekkere brownies
Diny Frijters says:
Mooie actie! Ik geef het tweede doosje aan m’n zus die wel een steuntje in de rug kan gebruiken na een slecht medisch bericht.
m chen says:
Ik doe mee, het tweede doosje brownies wil ik mijn zus mee verrassen omdat zij veel van brownies houdt en zij altijd voor mij klaar staat.
Bets says:
Wat een heerlijke verwennerij, met dit lekkers zou ik maar wat graag mijn zoon en schoondochter willen verrassen. Een super leuke oppepper zou dit zijn!
Marijke says:
Lekker! Het 2de doosje geef ik graag aan mijn dochter!
De Poorter says:
19-07 is het mijn verjaardag, zou mijn nachtcollega’s eens willen trakteren met dit lekkers
Erika Van koert says:
O heerlijk ! Ik zou ze naar mijn vriendin helen sturen. Een paar jaar geleden stuurde zij een doosje naar mij voor mijn verjaardag. We kennen elkaar al 18 jaar. Helaas wonen we niet bij elkaar in de buurt dus gaan nooit zomaar bij elkaar op de koffie.
Mette says:
Die smaken klinken. Hemels, ik zou graag mijn oma en tante het tweede doosje geven, die zijn ook dol op zoet, vooral bij de koffie
Laurens says:
Om samen te eten met mijn favo collega op kantoor!
Lensie says:
Voor mijn collega van office. Zij zorgt altijd dat er ons niks ontbreekt op kantoor en kan ik haar dit als bedanktje geven.
Jos Jongerius says:
Met het tweede doosje wil ik m’n schoonmoeder bedanken. Zij doet altijd veel in huis, terwijl ze op de kinderen past. En dat helpt ons echt enorm. En denk wel dat ze dit heel leuk zou vinden.
Sandra says:
Voor mijn dochter en haar vriendin, zij krijgen binnenkort de sleutel van hun starterswoning en deze brownies zou een heerlijk welkom zijn 🙂
Jens says:
Jaa zo lekker! Doe graag mee voor me zoon die is dol op brownies
Riesbecute says:
Ik gun een vriendin een doosje. Mama’s liefste zoon zijn fiets is gestolen, bij de nieuwe fiets is de accu gestolen, de mobiel is kapot en moest vervangen. Het zit allemaal niet meer. Een doosje Brounies per post zal haar goed doen als puperzoon hem niet onderschept 😬
Tamara says:
Ik wil mijn lieve zus verrassen met een box brownies. Even samen thee drinken en genieten van die luxe Brownies Mini’s is precies wat we nodig hebben. Een doosje vol geluk voor een goud waard persoon. Dat smaakt naar meer!
Anita te Gussinklo says:
Het lijkt me heel leuk om een doosje naar mijn werk te sturen.
Zo kunnen mijn baas en collega’s hiervan genieten omdat ik nog steeds erg blij ben om hier te werken.
Claske says:
Ik zou hem naar mijn beste vriendin carijn sturen. Ze heeft veel tegenslagen maar staat iedere dag klaar voor haar gezin. Hoe ziek of moe ze ook is, ze zet door. Die mag genieten van wat verdiende eigen tijd met een lekkere brownie.
Marloes F says:
Wauw, ik loot graag mee! Mijn tweede doosje zou gaan naar mijn broer, die ik graag wil bedanken voor alle mantelzorg die hij doet.
Ineke says:
Met deze super leuke winactie zou ik heel graag mijn moeder willen verrassen omdat wij allemaal zo dol op haar zijn!!
kelless says:
Ik doe graag mee en het andere doosje zou ik aan mijn moeder geven, omdat zij altijd voor mij klaarstaat
Ilona Ilona says:
Voor mn dochters (en hun vader) – omdat zij sinds een half jaar in twee huizen wonen, vanwege onze relatie splitsing. Wil ze graag laten voelen dat ik ook daar liefde aan ze geef, immers gaat liefde door de maag toch.
Patrick says:
Mijn zusje verassen met een tweede doosje. Anders is het eerste doosje al leeg, voordat ik ervan kan genieten.
Mieke says:
Voor 1 van de dochters
Baukje says:
Voor mijn lieve nichtjes en neefje.
Omdat hun beide ouders momenteel ziek zijn.
Hierdoor hebben de kinderen het momenteel heel moeilijk. Ik gun ze een opkikker dit vinden ze vast heel lekker
G.T. says:
Lekker, zeg!
Ik zou mijn ouders hier mee verrassen als ze terug zijn van vakantie. Ze hebben mijn zoontje meegenomen, omdat hij kamperen zo leuk vindt <3
Jens says:
Wat een mooie actie! Hier is mijn moeder dol op!
Els Timmers says:
Gaaf! Ik verras mijn zus want zij is geslaagd voor Verzorgende IG
Nelly Nieuwenhuis says:
Ik verras hiermee mijn schoonzoon, die de vierdaagse probeert uit te lopen.
Anneke says:
Mijn jongste dochter zei: of voor mijn zus, die leeft voor chocolade en brownies.
Of ik geef hem aan mijn zangjuf omdat ze net is bevallen van haar eerste kind. En ze de allerleukste en grappigste muziekjuf is en ze haar mist
Annemieke Bolijn says:
Met mijn kinderen, even goed testen welke de lekkerste is.
Elle says:
het tweede doosje is dan voor mijn moeder, ze mag niet veel suiker ivm beginnende diabetes maar als ze dan een keertje wat lekkers neemt dan neemt ze een heerlijke verse brownie. Als je zondigt moet je het goed doen
Suus says:
Mijn zeeer lieve vader, omdat ik superblij ben dat hij nog leeft, en hij echt wat lekkers heeft verdiend <3
Marian Zw says:
Ik zou heel graag mijn ouders ermee verrassen. Deze week is hun trouwdag maar mijn vader woont vanwege dementie in het verpleeghuis. Samen iets lekkers eten met een kop koffie of thee erbij is dan toch nog een beetje samen de trouwdag vieren.
San3na says:
Ik wil graag mijn beste vriendin Evelien verrassen, omdat zij al 1,5 jaar kampt met pijnlijke handen door een ongeval
Johanna Flickwier says:
Voor mijn lieve zwangere dochter: ze heeft net te horen dat er misschien iets niet goed is met de baby en nu moet ze drie weken op de uitslag wachten…
Iris says:
Eentje zou ik met mijn gezin delen en mijn mama en papa en de andere doos voor mijn bestie
Astrid says:
Wat een leuke -en vooral lekkere!- actie.
Het extra doosje gaat naar dochter en gezin; die weten er wel weg mee😉
Nanny 's Gravenmade says:
Wat een leuke actie! Ik geef ze aan de buurvrouw omdat ze altijd op ons huis past als we op vakantie zijn.
Monica says:
Voor de zus van mijn overleden beste vriendin. Na het overlijden van haar zus, zijn wij in contact gebleven en het is gewoon fijn om met haar over een mooi mens te kunnen blijven praten.
Corinne says:
Oh heerlijk!
Ik zou het 2e doosje aan mijn moeder geven die ook dol is op chocolade brownies!
Lisanne Bons says:
Eén van mijn liefste vriendinnen. Ze heeft slecht nieuws gekregen over haar gezondheid. Ze gaat allerlei onderzoeken in dus ze verdient wel iets zoets in deze bittere tijd.
Joke says:
Zou graag mijn moeder met deze heerlijke brownies willen verrassen. Is net terug uit t ziekenhuis en heeft nog een lange revalidatieweg te gaan. Van deze brownies wordt ze vast weer even wat vrolijker 🙂
Saya says:
Graag zou ik mijn buurvrouw verrassen. Ze staat altijd klaar om te helpen zonder er iets voor terug te vragen, en ik denk dat ze een verrassing door de brievenbus enorm zou waarderen.
Lydia says:
ik zou het aan mijn (weer) inwonende dochter geven. Zij kan wel iets positiefs gebruiken.
Marianne says:
Ik zou hem delen met mijn dochter en haar vriendje. Hij snoept eigenlijk nooit, lust weinig, maar brownies is hij gek op.
Saskia says:
Ik doe graag mee. De 2de doos zou zijn voor mijn vriendinnetje. Die heeft een heftige periode achter de rug met het overlijden van een ouder en is nu bij het ziekenhuis voor de andere ouder die een beroerte heeft gehad. Ik zou haar graag een hart onder de riem steken op deze manier <3
Marjan Zuid says:
Mijn vriendin Monique krijgt er zeker eentje als ik win. Van haar heb ik een lekker recept ontvangen voor brownies. Even testen of deze verschillende smaken nog lekkerder zijn.
Annemiek Bosdijk says:
Nog mooi op tijd om mee te doen met deze lekkere winactie. Een doosje voor mijn schoonmoeder. In het ziekenhuis hebben ze wat minder lekker eten. Zo heeft ze weer wat energie of wat lekkers voor het bezoek.
Manon says:
Je moet ze natuurlijk eerst zelf proeven voor je kunt besluiten of ze de moeite waard zijn om naar iemand te sturen… 😉
Marieke says:
Jaaa lekker ik doe graag mee en het tweede doosje geef ik aan mijn vriendin..heeft ze dik verdiend na het overwinnen van kanker